Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Народжуваність дітей жінками Івано-Франківщини

Наприкінці 2013 року працівниками Головного управління статистики було проведено вибіркове тематичне опитування населення щодо стану його здоров’я,програмою якого було також передбачено вивчення питаннящодо народжуваностідітей жінками у віці 15 років і старшими. За його підсумками,84% жінок Прикарпаття повідомили, що хоч раз у житті народжували. З них більше половининародили двох дітей, троє із десяти – одну, кожна восьма – трьох та по 3% відповідно народили чотирьох та п’ятьох і більше дітей. За останній рік зросла питома вага матерів, які народили одну, двох та п’ятьох і більше дітей.
Для здоров’я жінки і дитини є дуже важливим вік жінки, коли вона народжує свого первістка. Так, 60% жінок області народили першу дитину у віці 20-24 років, по 18% відповідно – у віці 15-19 та 25-29 років, і понад 3% жінок вперше сталимамами у віці 30 років тастаршому.
Слід зазначити, що серед багатодітних матерів України жінки Івано-Франківщини посідають перше місце за часткою тих, що народили п’ятьох і більше дітей.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *