Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

О.Турчинов: Міліцію буде посилено за рахунок українських патріотів

 

news-image

 

news-image
В структурі органів внутрішніх справ буде відновлено окремі міліцейські підрозділи і міліцію буде посилено за рахунок патріотів країни.

Про це заявив В.о. Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов в інтерв’ю «5-му каналу»

«Безумовно, буде відновлення багатьох підрозділів міліцейських. Я переконаний, що буде посилена міліція, в першу чергу за рахунок тих патріотів, які довели, що вони здатні захищати свою країну», – сказав Олександр Турчинов.

Він зазначив, що деякі працівники міліції симпатизують сепаратистам, проте багато правоохоронців діють адекватно ситуації.

«Дуже багато міліціонерів реально травмованих, саме ті, які пробували виконувати те, що зобов’язані робити. Інше питання, що не вистачало сил і не вистачало професійності в роботі, тому що головна задача міліції – це було локалізувати цю проблему. Були і героїчні вчинки, в тому числі, з боку міліції, які на себе приймали удар. Були, безумовно, ті, хто ховався, хто не виконував свій обов’язок і та комісія, яка сьогодні працює, розставить крапки над «і»», – наголосив Олександр Турчинов.

За словами В.о. Президента, з метою підтримки східних регіонів країни і запобігання провокативним терористичним діям, в інших областях створюються спеціальні батальйони при Міністерстві внутрішніх справ України.

«Ми не можемо людей, які не пройшли спеціальну підготовку, зі зброєю кидати на проведення операції – це небезпека для людей і життя цих людей для нас дуже важливо. Тому треба підготувати, треба навчити і тільки тоді давати зброю. Вже сім батальйонів сформовано таких», – сказав Олександр Турчинов.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *