Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Наталія Королевська: У 2014 році зросли виплати малозабезпеченим сім’ям з дітьми

 

news-image

 

news-image
У лютому усі сім’ї з дітьми, які отримують допомогу по малозабезпеченості, одержать підвищені виплати. Про це повідомила в.о. Міністра соціальної політики України Наталія Королевська під час селекторної наради щодо стану соціальної сфери.

“У рамках Соціальних ініціатив Президента України збільшено розміри допомог малозабезпеченим сім’ям. Зокрема, цього року рівень забезпечення прожиткового мінімуму для дітей зріс до 85% в порівнянні з минулорічними 75%. Крім того, доплата на дітей від 3 до 13 років зросла до 250 гривень, а на дітей від 13 до 18 років – до 500 гривень”, – сказала Наталія Королевська.

Вона відзначила, що відповідні зміни передбачені державним бюджетом на цей рік. Водночас Наталія Королевська наголосила, що документ був ухвалений тільки в середині січня, а тому перерахунок виплат здійснюватиметься вже у лютому, – “У зв’язку з цим місцевим управлінням соціального захисту необхідно здійснити перерахунок призначеної допомоги малозабезпеченим сім’ям без звернення громадян, а також забезпечити доплату допомоги за січень поточного року у лютому місяці”.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *