Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

«Недалеке майбутнє,яке ти обираєш сам! Ярмарок кар’єри для учнівської молоді»

     Настане час – і випускники зроблять один із найвідповідальніших виборів у своєму житті – оберуть свою професію, шлях своєї реалізації у нашому непростому, але такому цікавому житті. Важливо серед різноманітних навчальних закладів знайти ті, які  здатні дати міцні і сучасні знання,навчити тих  професій,які найбільш  потребує наше сьогодення. 

     Настане час – і випускники зроблять один із найвідповідальніших виборів у своєму житті – оберуть свою професію, шлях своєї реалізації у нашому непростому, але такому цікавому житті. Важливо серед різноманітних навчальних закладів знайти ті, які  здатні дати міцні і сучасні знання,навчити тих  професій,які найбільш  потребує наше сьогодення. 
Так, з метою підвищення статусу робітничих професій, активізації проведення профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю, підвищення їх поінформованості з питань вибору професії, про послуги служби зайнятості та стану ринку праці, 27 листопада 2013 року Надвірнянським районним центром зайнятості був організований масовий профорієнтаційний захід для учнівської молоді  Лісно-Тарновецького навчально –виховного комплексу – Ярмарок кар’єри.
"Кожен з нас – коваль свого майбутнього" – стверджувало гасло даного масового заходу, яких охопив понад 70 школярів та 12 осіб з числа представників навчальних закладів, роботодавців, педагогічних працівників
Відкрила захід та звернулася із вступним словом до учнів заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Зоряна Станіщук, яка зазначила:«Коли людина не знає, до якої пристані прямує, для неї жоден вітер не буде попутним», – цей вислів Сенеки якнайкраще підтверджує, що вибір професії – справа важлива і відповідальна.» Подалі, надала інформацію про актуальні професії на регіональному ринку праці, ознайомила юнаків та дівчат з послугами служби зайнятості.
До участі в заході запросили представників Надвірнянське ПТУ №11, Івано- Франківського вищого художньо-професійного училища № 3 та Івано-Франківського державного коледжу технології і бізнесу.
 Під час виступу представники навчальних закладів  ознайомили учнів з правилами вступу, термінами навчання, переліком спеціальностей, які можна здобути в навчальних закладах, розміщенням навчальних закладів, їх матеріально-технічною базою та наявністю гуртожитків для проживання. Презентації навчальних закладів, супроводжувались цікавою фотогалереєю та  виставкою професійних виробів. Усім бажаючим було роздано різноманітні інформаційні друковані матеріали про свої навчальні заклади, презентовані професії.
Головний спеціаліст центру зайнятості Наталія Андрійович допомагала учням проходити  профдіагностичне обстеження,якедопоможе майбутнім абітурієнтам правильно обрати спеціальність або професію.
В облаштованому міні інформаційному секторі працювала з учнями провідний спеціаліст Уляна Півторанюк, яка ознайомлювала з папками, які містили опис професій, буклетами.
Юнаки та дівчата, ділячись враженнями, говорили, що побачене і почуте допоможе їм здійснити правильний професійний вибір, адже кожен мріє про успішну професійну кар’єру в майбутньому. Так, за словами Івана, учня дев`ятого  класу , він дізнався багато корисного про професії будівельної сфери і це спонукає його задуматись, чи не стати йому муляром: «Адже з такою спеціальністю я завжди зможу знайти роботу», – вважає він.
Дирекція Лісно-Тарновецького навчально-виховного комплексу подякувала службі зайнятості за організую та проведення даного заходу. Відмітили,що надані поради та отримана інформація допоможуть учнівській молоді обрати саме ту професію, яка буде приносити їм задоволення і достаток, а для когось участь у цьому заході стане визначною, і змінить його професійне майбутнє на краще.
 
Підводячи підсумки, фахівець  центру зайнятості Зоряна Станіщук  звернулась до школярів: « Сьогодні Ви  отримали інформацію для роздумів. Залишилось зробити правильний вибір. Маємо надію, він стане ключем до Вашого успішного майбутнього і особистісного становлення.»
 
Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Зоряна Станіщук
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *