Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У Лоївській ЗОШ І-ІІІ ст. говорили про насильство

     Насильство в сім' ї або родині залишається серйозною проблемою для усіх держав-учасниць ООН, незалежно від регіону, мирного часу, культури, конфліктів або стихійних лих. 

     Насильство в сім' ї або родині залишається серйозною проблемою для усіх держав-учасниць ООН, незалежно від регіону, мирного часу, культури, конфліктів або стихійних лих. 
    Воно набуває багатьох форм та занадто часто суспільство заплющує на нього очі. Щоб зупинити насильство у сім’ї необхідна консолідація зусиль урядів, парламентів, місцевих структур та  громадськості.
   Дуже важливим у роботі спрямованій проти насильства є просвітницькі бесіди з дітьми та молоддю, оскільки це дає можливість сформувати правильні поведінкові стереотипи, а не виправляти вже сформовані. Так, 2 грудня 2013 року фахівцем із соціальної роботи       Надвірнянського РЦСССДМ, Іванюк І.В.  у Лоївській ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено урок "Про насильство у школі та сім'ї" з учнями 8-11 класів. 
На мультимедійній дошці учням було показано які є види насильства , як йому запобігти та куди звертатися у випадку вчинення чи відомих випадках  насильства. 
Учням було роздано буклети про протидію насильству, а також про права дітей. Проведено тестування дітей "На виявлення насильства".

Довідково:
 
Кампанія ініційована у 1991 році Центром жіночого Глобального Лідерства.
Дати початку та завершення Кампанії вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

 
Д о  міжнародної  кампанії , яка щорічно проходить з 25 листопада по 10 грудня,   Україна приєдналась у 2000 році. 
 

Шістнадцятиденний період кампанії охоплює наступні важливі дати:

25 листопада   Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок

1 грудня   Всесвітній    день боротьби зі СНІДом

 грудня   Міжнародний день боротьби з рабством

3 грудня   Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями

5 грудня  Міжнародний день волонтера

6 грудня   Вшанування пам  яті студенток, розстріляних у Монреалі

9 грудня   Міжнародний день боротьби з корупцією

10 грудня   Міжнародний день прав людини

 
 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *