Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Незабаром у Надвірнянському районі запрацює Центр надання адміністративних послуг РДА
         На виконання завдань та доручень Президента України щодо соціально-економічного та культурного розвитку району та з метою запровадження сучасних форм надання адміністративних послуг, підвищення рівня якості їх надання,  створення сприятливих умов для реалізації фізичним  та юридичним особам їх конституційних прав, свобод і законних інтересів розпорядженням райдержадміністрації від 04.11.2013 р. № 235  буде створено Центр надання адміністративних послуг Надвірнянської райдержадміністрації. З даного питання відбувся «круглий стіл» який провів  заступник голови райдержадміністрації Степан Іроденко. До участі в роботі були запрошені працівники райдержадміністрації, районної та міської ради, керівники установ та організацій району, які надають адміністративні послуги, керівники громадських організацій та представники засобів масової інформації. Заступник директора департаменту економіки облдержадміністрації Світлана Шкунда, голова правління молодіжного громадського центу «Еталон» Леся Аронець, які розказали присутнім про регламент діяльності та досвід роботи Центру в регіонах України.
         Відкриття такого Центру забезпечить комфортні та сприятливі умови мешканцям району при зверненні до органів державної влади. Робота Центру надання адміністративних послуг дозволить скоротити час і кошти жителям, сприятиме соціально-економічному розвитку району  Діяльність Центру спрямована на забезпечення прозорості та відкритості розгляду звернень, запровадження сучасних форм надання послуг, що сприятиме підвищенню рівня якості життя, і це є одним із пріоритетних завдань райдержадміністрації.

         Після відкриття центру буде створено всі умови, щоб бізнес почувався комфортно – подача документів і їх отримання відбуваються в одному і тому ж місці, тобто людям не доведеться бігати від інстанції до інстанції, щоб зібрати необхідні довідки.
         Надання адміністративних послуг у ЦНАП при Надвірнянській РДА забезпечить відкритість та прозорість їх надання, зрозумілість процедур, оперативність у вирішенні питань та забезпечить доступ суб'єктів звернень до інформації про стан, хід та результати розгляду їх звернень.
         У Центрі надаватимуть 35 адміністративні послуги згідно переліку. Загалом прийом документів здійснюватимуть  3 кваліфікованих адміністратора,  та державних  адміністраторів. Середній час прийому відвідувача становитиме 10 хвилин. Надання адміністративних послуг безкоштовне. Оплата передбачена тільки за ті послуги, які передбачені чинним законодавством.
         Центр розташований за адресою: м. Надвірна  вул. майдан Шевченка, 41.  Телефон для довідок: 2-53-34.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *