Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Німецька компанія «Leoni AG» побудує на Прикарпатті завод із виробництва кабельних мереж для автомобілів

Рада Правління німецького холдингового акціонерного товариства «Leoni AG» ухвалила рішення про будівництво на Коломийщині заводу із виробництва кабельних мереж для автомобілів.

Рада Правління німецького холдингового акціонерного товариства «Leoni AG» ухвалила рішення про будівництво на Коломийщині заводу із виробництва кабельних мереж для автомобілів.

Про це йшлося під час зустрічі голови облдержадміністрації Олега Гончарука з генеральним директором компанії «Leoni AG» Штефаном Шмідтом.

«Позитивне рішення інвесторів щодо започаткування співпраці з Прикарпаттям є свідченням успішної реалізації, започаткованого обласною державною адміністрацією, проекту «Єврокарпатська ініціатива», – підкреслив Олег Гончарук. – З однієї сторони – це імпульс для потенційних інвесторів організовувати на теренах області підприємництво, з іншої – стимулювати економічний розвиток регіону, наповнюючи місцевий бюджет і створюючи нові робочі місця».

За словами Штефана Шмідта, будівництво заводу планують завершити до липня-серпня 2017 року. На даному етапі сума інвестицій складе майже 15 млн. євро, зокрема, на спорудження промислового об’єкта спрямують 6 млн. 600 тис. євро, а на його устаткування – 8 млн. євро.

Загальна площа, на якій розташовуватиметься завод, сягатиме 6300 м. кв. Кількість працівників становитиме 800 осіб. Загалом, у рамках реалізації в області проектів «Leoni AG», на виробництві працюватимуть майже сім тисяч прикарпатців.

«Щоб прийняти обґрунтоване рішення з приводу реалізації інвестиційного проекту в Україні, керівництву компанії довелося подолати низку перешкод, – зізнався генеральний директор компанії. – Однак позитивний досвід роботи подібного заводу у Львівській області засвідчив, що у вашій країні варто розвивати бізнес, адже тут наявні всі механізми для досягнення успіху у роботі».

Зазначимо, що головними напрямами холдингу «Leoni AG» є виробництво дроту і кабелю для різних сфер індустрії, виробництво джгутів, дротів та інших комплектуючих для автомобільної промисловості. Ключові клієнти холдингу: General Motors, BMW, Volkswagen, Audi, Volvo, Cummins, Caterpillar.

Опісля відкриття заводу, німецькі інвестори мають намір продовжувати співпрацю з Івано-Франківщиною і надалі втілювати індустріальні проекти.         

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *