Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Передвеликодня толока

Про проведення в районі заходів з
благоустрою територій до Великодніх
свят, щорічної всеукраїнської акції
“За чисте довкілля” та Дня благоустрою
у 2016 році
 

Про проведення в районі заходів з
благоустрою територій до Великодніх
свят, щорічної всеукраїнської акції
“За чисте довкілля” та Дня благоустрою
у 2016 році
 
         Відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про житлово-комунальні послуги”, “Про благоустрій населених пунктів”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-р “Деякі питання проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою “За чисте довкілля”, з метою поліпшення екологічної ситуації в населених пунктах району:
         1. Провести в районі в квітні-травні 2016 року заходи з благоустрою в рамках щорічної всеукраїнської акції “За чисте довкілля” та Дня благоустрою територій населених пунктів, в ході якої організувати проведення 23 квітня 2016 року.
         2. Міському, селищним та сільським головам спільно з керівниками підприємств, організацій, установ району:
         – організувати та провести заходи в рамках щорічної всеукраїнської весняної акції “За чисте довкілля” щодо забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах та на прилеглих до них територіях, приведення в належний санітарний стан прибережних захисних смуг вздовж річок, джерел, автобусних зупинок, вказівних та інформаційних знаків, створення зелених насаджень, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ;
         – провести упорядкування кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів, місць почесних поховань;
         – укласти угоди з районним центром зайнятості населення на проведення громадських робіт в населених пунктах району;
         – підтримати ініціативу Всеукраїнської громадської організації “Зробимо Україну чистою” та сприяти у здійсненні спільних заходів в день благоустрою населених пунктів.
         3. Відділу архітектури, містобудування, містобудівного кадастру та житлово-комунального господарства райдержадміністрації (Т. Угринчук), відділу Держгеокадастру в районі (І. Забронський), міжрайонному управлінню Державної санітарно-епідеміологічної служби України в області (М.Климюк), управлінню економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації (В.Уніят) забезпечити координацію робіт щодо здійснення комплексу заходів, спрямованих на благоустрій, озеленення і приведення в належний санітарний стан населених пунктів та прилеглих до них територій, прибережних захисних смуг вздовж річок, джерел, полігонів для побутового сміття, створення зелених насаджень.
         4. Філії “Надвірнянський райавтодор” (В.Зінкевич) забезпечити виконання ямкового ремонту покриттів доріг, профілювання узбіч, ремонт бар’єрних огорож, прибирання автошляхів та придорожніх смуг.
           5. Рекомендувати відокремленому підрозділу ПАТ “Івано-Франківська дирекція залізничних перевезень” (С.Пугач) забезпечити прибирання прилеглих до залізничних колій територій в Надвірнянському районі.
         6. Рекомендувати громадським об’єднанням, політичним партіям провести організаційну роботу щодо залучення населення до виконання робіт в рамках всеукраїнської весняної акції “За чисте довкілля”та Дня благоустрою.
         7. Інформаційно-аналітичному відділу апарату райдержадміністрації    (Н. Головінська) в засобах масової інформації постійно висвітлювати хід проведення всеукраїнської весняної акції “За чисте довкілля” та стан благоустрою і впорядкування територій населених пунктів району, кращий досвід.
         8. Відповідальним працівникам апарату, відділів, управлінь, служб райдержадміністрації надавати інформацію до 25 квітня та до 10 травня 2016 року про здійснені заходи відділу архітектури, містобудування, містобудівного кадастру та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації (Т. Угринчук) для узагальнення та подання інформації департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації.
         9. Вважати таким, що втратило чинність розпорядження райдерж-адміністрації від 27.03.2014 № 52 “Про проведення в районі заходів у благоустрою територій до Великодніх свят, щорічної всеукраїнської акції “За чисте довкілля”.
         10. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – відділ архітектури, містобудування, містобудівного кадастру та житлово-комунального господарства райдержадміністрації (Т. Угринчук).
          11. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Івана Тодорука.
 
Голова районної
державної адміністрації                                                           Олександр Кеніз

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *