Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Новий навчальний відеокурс по СНПК

Вища школа публічного управління спільно з Асоціацією жінок-юристок України «ЮрФем» запустили навчальний відеокурс «Виявлення і реагування на випадки сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом, та надання допомоги постраждалим».

Реалізація проєкту стала можливою завдяки НАДС, Урядовій уповноваженій з питань ґендерної політики, Віцепрем’єр-міністерці з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та за підтримки ініціативи запобігання сексуального насильства Офісу закордонних справ, справ співдружності націй та розвитку Великої Британії та проєкту ООН Жінки «Трансформаційні підходи для досягнення ґендерної рівності в Україні», що фінансується Урядом Швеції.

Це курс для державних службовців та службовиць, посадових осіб місцевого самоврядування, соціальних працівників та працівниць, які комунікують з постраждалими від сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом, чи працюють у сфері надання допомоги постраждалим, або ж відповідальні за правильне скерування постраждалих до інших відповідальних суб’єктів.

Мета курсу – поглиблення знань з теми сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом, чутливої комунікації з постраждалими від СНПК, надання якісної медичної та психологічної допомоги, дотримання принципу “не нашкодь” та поінформованості про важливість координації та співпраці органів та організацій, що працюють у сфері протидії СНПК та надають допомогу постраждалим.
Відеокурс складається із п’яти модулів:
▪️сексуальне насильство, пов’язане з конфліктом, як частина навмисної військової тактики;
▫️взаємодія з постраждалими від СНПК;
▪️надання допомоги постраждалим від СНПК;
▫️координація діяльності у сфері запобігання, виявлення та реагування на випадки СНПК;
▪️програми відшкодування шкоди: компенсації та репарації.

Експертки відеокурсу:
🔸Вікторія Карпа, юристка, керівниця центру “ЮрФем: освіта” (навчальний напрямок Асоціації жінок-юристок України “ЮрФем”).
🔹Світлана Михайлишин, юристка, менеджерка програм центру “ЮрФем: освіта”, тренерка з питань недискримінації та гендерної рівності.
🔸Марта Павлишин, юристка, менеджерка програм центру “ЮрФем: освіта”, тренерка з питань гендерної рівності та недискримінації.
🔹Христина Кіт, керівниця Асоціації жінок-юристок України “ЮрФем”, а також адвокатка, працює зі справами гендерно зумовленого насильства, зокрема сексуального, кандидатка юридичних наук.
🔸Наталія Радіонова, адвокатка, медіаторка, національна тренерка з питань впровадження міжнародних стандартів поводження з дітьми, які перебувають у контакті або конфлікті із законом, юристка Комунального неприбуткового підприємства “Криворізький центр профілактики та боротьби зі СНІДом” Дніпропетровської обласної ради” та членкиня “ЮрФем”.
🔹Тетяна Франчук, психологиня онлайн платформи «SafeWomenHUB».

Курс “Виявлення і реагування на випадки сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом, та надання допомоги постраждалим” доступний на навчальній платформі Вищої школи публічного управління за посиланням – https://bit.ly/3G6csJ9
Після проходження навчання слухачі матимуть змогу отримати відповідні сертифікати.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *