Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Обговорено питання якісної розробки об’єднаними територіальними громадами цільових проектів з розвитку інфраструктури

Сьогодні під головуванням заступників голови облдержадміністрації Богдана Кобилянського та Ярослава Паранюка відбулася нарада, де були також присутні керівники і спеціалісти структурних підрозділів ОДА, Івано-Франківського відокремленого підрозділу «Центр розвитку місцевого самоврядування», регіональні консультанти АМУ проекту «Пульс», голови ОТГ та проектанти.

Об’єднані територіальні громади області працюють над розробкою 80-ти проектних заявок з розвитку інфраструктури на загальну суму 43 млн 224 тис. грн. Ці проекти планують фінансувати за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим.

Обговорювали  проблемні питання, які виникають при їх підготовці. Зокрема, йшлося про розробку проектів з енергозбереження, енергетичних паспортів, проектних заявок з ремонту автомобільних доріг, проведення енергоаудиту опалення у приміщеннях, реконструкцію, переобладнання, перепрофілювання будівель та інші.  

Керівники обласної державної адміністрації наголошували, що об’єднані територіальні громади завжди можуть розраховувати на фахові консультації та повинні докласти максимум зусиль, щоб освоїти кошти цієї субвенції і  забезпечити вчасне подання проектних заявок регіональній комісії з їх розгляду.

У рамках цього обговорення також відбулася всеукраїнська відео-нарада, де фахівці Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України надали ґрунтовні відповіді керівникам ОДА, головам ОТГ на питання, які виникають у  контексті використання коштів ДФРР на розвиток інфраструктури  ОТГ, підготовки інфраструктурних проектів та законодавчі аспекти використання субвенції.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *