Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Олег Гончарук: Скоординовані дії робочої групи облдержадміністрації повинні унеможливити факти повторного незаконного викидання сміття на території області

Упродовж тижня на теренах Івано-Франківської області зафіксовано вісім випадків несанкціонованого завезення твердих побутових відходів Із Львівської області. Про ситуацію, що склалася, розповів голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук в коментарі представникам засобів масової інформації.

Посадовець  нагадав,  що уже створена робоча група ОДА, яка вивчає досвід інших областей та напрацьовує різні варіанти дій, щоб унеможливити такі факти у майбутньому.

«Загалом до робочої групи увійшли всі структури, які працюють в області і можуть бути корисними у вирішенні цієї проблеми. Зокрема, поліцією області були виставлені пости на пунктах в’їзду в область, котрі перевіряють транспорт. Проте, зазвичай великогабаритні транспортні засоби мають усю потрібну документацію для перевезення сміття транзитом через нашу область, і цей факт нівелює законні підстави для затримання такого транспорту. Як наслідок, ми вимушені відслідковувати маршрути їх пересування аж до виїзду за межі Івано-Франківщини», – зазначив очільник області.

Також Олег Гончарук повідомив, що завдяки досягнутим домовленостям із міською владою, сміття на території Івано-Франківська буде прибрано і перевезено на місцевий полігон.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *