Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Обговорили проблеми ветеранських організацій

     На виконання завдань Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики перший заступник голови райдержадміністрації  В. Калічко провів нараду щодо підтримки статутної діяльності ветеранських організацій району. На нараді були присутні керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, обслуговуючих підприємств району, представників районної та міської ради, керівники ветеранських організацій району.

     На виконання завдань Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики перший заступник голови райдержадміністрації  В. Калічко провів нараду щодо підтримки статутної діяльності ветеранських організацій району. На нараді були присутні керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, обслуговуючих підприємств району, представників районної та міської ради, керівники ветеранських організацій району. Ветерани розказали про проблеми, з якими вони стикаються під час своєї статутної діяльності. Були запропоновані можливі варіанти для вирішення цієї проблеми. Володимир Калічко сказав: « Виконуючи завдання Президента України, ми будемо робити все для того, щоб ветеранські організації працювали. Проте необхідно узгодити питання приміщень, утримання яких в належному стані, ремонт, проведення опалення, дотримання санітарних вимог потребують великих бюджетних затрат. Нам необхідно знайти рішення, яке б влаштовувало всіх».
З метою належної підтримки діяльності ветеранських організацій районувирішили надавати всебічного сприяння в діяльності організацій та винайти приміщення, яке б могло стати офісом для ветеранських організацій району. Першим заступником голови райдержадміністрації  В. Калічком дано відповідні доручення.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *