Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Про свою роботу необхідно інформувати громадськість

      Голова райдержадміністрації Юрій Касіянчук провів нараду з керівниками відділів, управлінь райдержадміністрації, керівниками установ та підприємств району щодо соціально-економічної ситуації в районі.

      Голова райдержадміністрації Юрій Касіянчук провів нараду з керівниками відділів, управлінь райдержадміністрації, керівниками установ та підприємств району щодо соціально-економічної ситуації в районі. В роботі наради взяв участь голова районної ради Василь Попович та заступники голови райдержадміністрації. Підсумовуючи роботу району за 10 місяців, голова райдержадміністрації акцентував увагу на тому, що необхідно більше контактувати з громадськістю, з засобами масової інформації та вищестоящими організаціями з метою більш повного висвітлення та озвучення роботи всіх структурних підрозділів, установ та організацій. «В районі проводиться багато роботи на виконання соціальних ініціатив Президента України – тому необхідно все це донести до людей, треба вміти показати свою діяльність».                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               
       Також під час наради відбулася приємна подія: в гості до адміністрації завітали чемпіон світу серед дорослих у ваговій категорії до 67 кг з кікбоксингу Роман Романенко, срібний призер чемпіонату світу серед дорослих у суперважкій вазі з кікбоксингу Іван Козловський з с. Чорних Ослав, які повернулися з Італії з чемпіонату світу, що проходив в м. Маріна-де-Карара з 27.10. по 03.11.2013 року. У чемпіонаті брало участь понад 6 тисяч спортсменів з 104 країн світу. Хлопці виконали норматив Майстра спорту міжнародного класу з кікбоксингу. Також з ними прийшов тренер – директор спорткомплексу ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» Вінтоняк Тарас Мирославович, якому за успіх вихованців буде присвоєно звання Заслуженого тренера України. Т. Вінтоняк розповів про виступ української команди на чемпіонаті світу та про особливості даного виду спорту. В свою чергу голова РДА Юрій Касіянчук та голова районної ради Василь Попович запевнили спортсменів, що продовжать надавати підтримку розвитку спорту в районі та, в обов’язковому порядку, спортивній школі ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *