Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Прикарпаття переймає Вінницький досвід у сфері надання адміністративних послуг

    З метою  створення мережі центрів надання адміністративних послуг області представники ЦНАПів з Івано-Франківщини переймали Вінницький досвід.                                                                           Делегація, у складі якої був і представник від районної державної адміністрації – головний спеціаліст юридичного відділу апарату райдержадміністрації, Мацько Мар’яна,  побувала   у Вінниці в середу, 6 листопада. Представники ЦНАПів з Івано-Франківської області ознайомились з особливостями впровадження електронного документообігу, функціонування внутрішнього порталу Вінницької міської ради, роботою диспетчерської служби «Цілодобова варта», а також відвідали громадсько-муніципальний центр Е-урядування, «Прозорий офіс» та офіси надання соціальних послуг Вінницької міської ради.  Поїздка організована Молодіжним громадським центром «Еталон» спільно з Івано-Франківською облдержадміністрацією на запрошення Вінницької обласної громадської організації «Подільська агенція регіонального розвитку», яка на теренах Вінничини реалізує проект «Посилення спроможності громадянського суспільства у розвитку публічного Е-урядування на рівні органів місцевого самоврядування» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Вінницький досвід, безперечно, стане у нагоді на Прикарпатті, зокрема і у Надвірнянському районі, адже тут, за фінансової підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, реалізується проект «Підвищення якості та ефективності надання адміністративних послуг населенню Івано-Франківської області через співпрацю громади та влади». Впроваджує його Молодіжний громадський центр «Еталон» у партнерстві з Івано-Франківською облдержадміністрацією, ГО «Агентство з розвитку приватної ініціативи», виконкомом Івано-Франківської міської ради, Івано-Франківським регіональним центром з інвестицій та розвитку, неурядовими громадськими організаціями з Польщі та Естонії. Вартість проекту — близько 1 950 тис. грн., тривалість — 30 місяців. За сприяння Євросоюзу на Прикарпатті створять мережу сучасних ЦНАПів.

В рамках проекту, що реалізується Молодіжним громадським центром «Еталон» у співпраці з Івано-Франківською обласною державною адміністрацією за підтримки Європейського союзу, надається організаційна та фінансова підтримка задля створення сучасних центрів надання адмінпослуг для мешканців Надвірнянського, Калуського, та Коломийського районів. Цим же проектом передбачено об’єднання усіх 19-ти ЦНАПів Івано-Франківської області у єдину інформаційно-ресурсну мережу.
         Під час зустрічей із представниками місцевої влади, державними адміністраторами та іншими спеціалістами майбутніх центрів надання адміністративних послуг, голова правління МГЦ «Еталон», керівник проекту Леся Аронець, заступник  директора департаменту економіки, начальник  управління  з питань підтримки підприємництва та надання послуг облдержадміністрації Світлана Шкунда та експерт з моніторингу Лариса Євсєєва також ознайомилися із ходом підготовки до відкриття ЦНАПів, відповіли на запитання посадовців та надали практичні поради.
 
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *