Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Обласний центр соціальних служб організував та провів навчання групового курсу «Самодопомога Плюс» (управління стресом для дорослих)

Під час заходу учасників поінформували про потрібність таких навиків для підтримки людей, які стикаються з численними формами несприятливих обставин — починаючи з особистих труднощів і стресу, пов’язаного з роботою або сім’єю, і закінчуючи проблемами, що торкаються цілих спільнот, як от насильство, хвороби та відсутність економічних можливостей тощо.

В ході роботи пройдено та опрацьовано такі навички для управління стресом, як: «Заземлення», «Відчеплення з гачка», «Діємо згідно з цінностями», «Проявляємо доброту» тощо.

Для використання в роботі та для проведення в своїх територіальних громадах групових курсів «Самодопомога Плюс», учасники отримали набори (посібник, ілюстрована книга, аудіоколонка, USB – флеш-накопичувач, постери з ілюстраціями).

Також під час навчального процесу всіх присутніх ознайомили з послугами ментального здоров’я в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?».

Додамо, що участь у заході взяли 18 представників надавачів соціальних послуг з 15 сільських, селищних, міської рад.

Для довідки: ВООЗ розробила курс «Самодопомога Плюс» [‎Self-Help Plus]‎ (‎SH+)‎ – мультимедійний курс самодопомоги у боротьбі зі стресом для підтримки людей, які переживають несприятливі обставини та повинні вміти піклуватися про свій стан, психічне здоров’я і, зрештою, допомогти іншим.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *