Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Область братиме участь у Міжнародній агропромисловій виставці “Агро-2019”

У департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації проведено нараду щодо участі сільськогосподарських та переробних підприємств області у тридцять першій Міжнародній агропромисловій виставці “Агро-2019”, яка відбудеться з 4 по 7 червня у м. Києві на території Національного комплексу “Екcпоцентр України” (проспект Академіка Глушкова,1).
У її роботі взяли участь начальники управлінь (відділів) агропромислового розвитку райдержадміністрацій, керівники сільськогосподарських та переробних підприємств області.

Зазначимо, що дана виставка проводиться з метою виходу аграрної продукції на світові ринки, а також подальшого розвитку агропромислового комплексу, міжнародного співробітництва у сферах сільського та рибного господарства, харчової і переробної промисловості, сільськогосподарського машинобудування, конкурентноспроможності продукції вітчизняних товаровиробників на внутрішньому і зовнішньому ринках пропаганди наукових досліджень в галузі агропромислового комплексу.

На нараді рекомендували взяти участь у роботі виставки передовим експортно-орієнтованим сільськогосподарським та переробним підприємствам області, які презентуватимуть інвестиційно-привабливу продукцію власного виробництва.

Бажання взяти участь у роботі виставки виявили і інші підприємства, які представлять екологічно чисту продукцію (сири, продукція бджільництва, чаї, гриби).

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *