Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Поліцейські Прикарпаття вшанували загиблих на Донеччині колег у збитому гелікоптері «МІ-8»

29 травня у Меморіальному сквері в Івано-Франківську, де поховані семеро загиблих у зоні АТО правоохоронців, відбулися поминальні заходи.
Участь у поминальних заходах взяли керівництво поліції, представники влади, громадськості мешканці міста, побратими, рідні і друзі загиблих. На могили бійців поклали квіти та запалили свічки.

Нагадаємо, шестеро бійців спеціальної роти прикарпатської міліції загинули у збитому терористами гелікоптері «МІ-8» Національної гвардії України, поблизу гори Карачун, що на Донеччині. Трагедія сталася після розвантаження харчових продуктів та проведення ротації особового складу на п’ятому блокпосту. Тоді загинули шестеро військовослужбовців та стільки ж наших працівників спеціальної роти міліції: Петро Безпалько, Василь Семанюк, Володимир Шарабуряк, Володимир Лисенчук, Петро Остап’юк та Віктор Яков’як. За кілька днів – 6 червня – надійшла ще одна трагічна звістка, що на блок-посту під Слов’янськом загинув Михайло Шемегінський.

Т.в.о. начальника головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Василь Кіцелюк відзначив, що п’ятий рік проходять поминальні заходи на могилах героїв і побратимів, які віддали життя задля світлого майбутнього нашої держави: «Хочу подякувати батькам, дружинам і дітям за справжніх патріотів держави, пам’ять про яких житиме в наших серцях».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *