Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Олег Гончарук: До кінця року працівники бюджетної сфери отримають заробітну плату в повному обсязі

Сьогодні голова облдержадміністрації Олег Гончарук провів робочу нараду щодо стану заборгованості із виплати заробітної плати працівникам освітньої та медичної галузей. Участь у її роботі взяли заступники голови ОДА Ігор Пасічняк та Віталій Федорів, керівники профільних структурних підрозділів облдержадміністрації.
Як зазначалося, на сьогодні в області існує незабезпеченість із виплати заробітної плати освітянам та медикам Прикарпаття у сумі 42 та 150 мільйонів гривень відповідно.

Як повідомив Олег Гончарук, завдяки перерозподілу освітньої та додатковій медичній субвенціям із державного бюджету, заборгованість великою мірою буде погашена. Зокрема, на початку наступного місяця повністю виплатять заборгованість освітянам у сумі 42 мільйони гривень, понад 72 мільйони гривень отримають працівники медичних закладів.

«Щоб уникнути будь-яких спекуляцій, зразу хочу пояснити за яким принципом ми розподіляємо ці кошти. Насамперед, закриваємо проблему протермінованої заборгованості та виділяємо фінансовий ресурс тим районам, містам і ОТГ, які не мають можливості самостійно віднайти потрібні кошти – тобто є фінансово неспроможними, – розповів Олег Гончарук. – Також важливим критерієм для нас є те, які у них відбувалися заходи з економії, на що використовувалися кошти з перевиконання бюджету».

Олег Гончарук також запевнив, що до кінця року працівники бюджетної сфери отримають заробітну плату в повному обсязі. Задля цього будуть акумульовані кошти стабілізаційної дотації, а також інший фінансовий ресурс.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *