Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Турнір знавців права

До 29-ої річниці прийняття Конвенції ООН про права дитини – Всесвітнього дня дитини на базі Надвірнянської районної станції юних техніків відбувся захід – командна гра «Турнір знавців права».
Координаторами та організаторами даного заходу були служба у справах дітей та відділ освіти Надвірнянської райдержадміністрації. В Турнірі взяли участь шість команд: «Академіки» – Лоївська ЗОШ І-ІІІст.; «Асамблея» – Стримбівська ЗОШ І-ІІст.; «Серце»-Пнівська ЗОШ І-ІІІ ст.; «Феміда» – Битківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1; «Ми різні, ми-рівні» Назавизівська ЗОШ І-ІІІ ст., «Захист» – Ліснотарновицький НВК.
З привітальним словом до учасників, виступили заступник голови райдержадміністрації Ярослав Гундяк, начальник служби у справах дітей – Марія Сметанюк та методист Надвірнянського інформаційно-методичного центру відділу освіти райдержадміністрації Лілія Івасик.
В перерві між турами дітям організовано частування (солодкий стіл), усім учасникам та призерам гри було роздано брошурки Конвенції ООН про права дитини, буклети, календарі, ручки та блокноти.
Переможців нагороджено цінними подарунками (книгами), а також грамотами голів Надвірнянської райдержадміністрації (О.Кеніза) та районної ради (І.Гурмака).
І – місце – «Академіки»-Лоївська ЗОШ І-ІІІст.;
ІІ – місце – «Асамблея» – Стримбівська ЗОШ І-ІІст.;
ІІІ – місце – «Серце»-Пнівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Трьом іншим командам вручено подяки за участь в командній грі.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *