Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Олександр Кеніз взяв участь в засіданні колегії облдержадміністрації та обласної ради регіонального розвитку

  

  

Під керівництвом голови облдержадміністрації Олега Гончарука відбулося спільне засідання колегії облдержадміністрації та обласної ради регіонального розвитку.

Участь у його роботі взяли перший заступник голови обласної ради Василь Гладій, керівники правоохоронних органів, структурних підрозділів ОДА, голови райдержадміністрацій, представники органів місцевого самоврядування та громадськості.

Під час засідання обговорено стан забезпечення земельними ділянками учасників Антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників АТО, заходів, спрямованих на їх соціальний захист, здійснення державного контролю за додержанням вимог  природоохоронного законодавства Державною екологічною інспекцією в області та напрямків роботи управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій ОДА у 2016 році.

Окрім того, йшлося про створення та сприяння функціонуванню добровільної пожежної охорони, виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку і бюджету області за І квартал 2016 року, забезпечення організованого відпочинку та оздоровлення дітей влітку, підготовку до нового 2016-2017 навчального року.

Разом з тим учасники наради обговорили питання процесу добровільного об’єднання територіальних громад на Прикарпатті.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *