ПЛАСТОВА СПАРТАКІАДА ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ “НОВАЦЬКІ СТАРТИ”
В рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» 01 червня 2016 року в м. Надвірна в парку ім. І.Франка відбулися пластова спартакіада «Новацькі старти» приурочена Дню захисту дітей.
У спартакіаді взяло участь понад 40 новаків та юнаків Надвірнянської станиці, які змагалися в різних цікавих та веселих естафетах. Гостями заходу були начальник відділу молоді та спорту райдержадміністрації Христина Богославець та начальник молодіжної превенції Надвірнянського відділу поліції ГУ НП Івано-Франківської області Віктор Саюк.
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/06/IMG_0993.jpg)
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/06/IMG_0972.jpg)
В рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» 01 червня 2016 року в м. Надвірна в парку ім. І.Франка відбулися пластова спартакіада «Новацькі старти» приурочена Дню захисту дітей.
У спартакіаді взяло участь понад 40 новаків та юнаків Надвірнянської станиці, які змагалися в різних цікавих та веселих естафетах. Гостями заходу були начальник відділу молоді та спорту райдержадміністрації Христина Богославець та начальник молодіжної превенції Надвірнянського відділу поліції ГУ НП Івано-Франківської області Віктор Саюк.
0 Коментарі