Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Олександр Кеніз зустрівся з громадськістю

   3 квітня  2015 року  голова  райдержадміністрації Олександр Кеніз  провів зустріч з представниками громадсько-політичних  організацій району. В залі засідань РДА зібралося близько трьох десятків громадських активістів Надвірнянщини.

   3 квітня  2015 року  голова  райдержадміністрації Олександр Кеніз  провів зустріч з представниками громадсько-політичних  організацій району. В залі засідань РДА зібралося близько трьох десятків громадських активістів Надвірнянщини.
   Розпочинаючи діалог із активними діячами, голова райдержадміністрації Олександр Кеніз зазначив: «Перед нами стоїть багато завдань, які ми спільно маємо вирішувати для розвитку району». Також цю зустріч організовано за дорученням голови ОДА та з  метою вислухати думки, пропозиції, й зауваження представників громадськості району.
    Основним напрямком роботи для покращення ситуації в районі є програма соціально-економічного та культурного розвитку району  на 2015 рік.
В основу Програми покладено ключові положення:
– Програма Кабінету Міністрів України, схваленої Верховною Радою України 27 лютого 2014 року;
– Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 року №385;
– Указу Президента України від 12 січня 2015 року №5/2015 "Про Стратегію сталого розвитку "Україна-2020";
– Стратегії економічного та соціального розвитку територій Надвірнянського району до 2015 року;
– районних цільових програм з питань соціально-економічного розвитку району.
Програма передбачає забезпечення узгоджених спільних дій центральних і місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування задля втілення єдиної державної політики, розвитку України.
     
Олександр Кеніз озвучив ряд проблемних питань, які потребують негайного вирішення:
– Поводження із твердими побутовими відходами.
– Залучення інвестора для реалізації інвестиційного проекту із збору, вивезення та утилізації ТПВ у районі;
– Виділення коштів із державного бюджету на будівництво та добудову  шкіл у селищі Битків, селах Красна, Назавизів, Чорний Потік, Молодків та дошкільних навчальних закладів у селах Білі Ослави, Лісна Тарновиця, Пнів і Камінне.
– Відновлення роботи  ПАТ "Нафтохімік Прикарпаття".
– Проведення ремонту доріг місцевого значення.
– Завершення будівництва 2-ї черги підвідного газопроводу високого тиску Надвірна – Ланчин.
Крім того громадськість цікавили питання пільгових перевезень, врегулювання цін на продукти харчування, перенесення автостанції з центральної частини міста на вул. Вокзальна, медичне обслуговування та пільгове забезпечення ліками, відновлення роботи лісокомбінату та ряд питань спорту.
  Голова райдержадміністрації відповів на всі поставлені запитання. Вислухав пропозиції представників громадськості, інформував про своє бачення шляхів вирішення найгостріших проблемних питань.
     На завершення зустрічі Олександр Кеніз подякував всім присутнім за плідну роботу та пообіцяв, що такі заходи стануть традиційними.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *