Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Тиждень дитячої книги

Цьогорічний тиждень дитячого читання в Молодківській бібліотеці «З книгою ми дружимо, живемо не тужимо» був насичений та приніс багато сюрпризів, особливо маленьким читачам.

Цьогорічний тиждень дитячого читання в Молодківській бібліотеці «З книгою ми дружимо, живемо не тужимо» був насичений та приніс багато сюрпризів, особливо маленьким читачам.

Привітали книгу зі святом учасники бібліотечного лялькового театру книги «Колобок»: Кисляк Іванна, Середюк Юлія, Мандзюк Назар та Івасик Сергій.

З нагоди Тижня книги діти мали змогу переглянути ряд лялькових вистав, які пройшли «на ура».
25 та 26 березня в бібліотеці відбулися прем’єри лялькових вистав на новий лад «Я – веселий Колобок» та «Червона шапочка».

27 березня маленькі актори майстерно зіграли ролі в виставі «Як звірята книгу лікували». Казкові герої Зайчик ( Кисляк І.), Ведмедик (Йосипенко А.) радили глядачам, як правильно поводитись з книгою, а в усьому їм допомагали лікар Айболит (Івасик А.) та лисичка-медичка (Йосипенко А.). Після всіх лікувальних процедур, проведених у «Книжковій лікарні», Книга (Середюк Ю.) зглянулась над Хлопчиськом-Поганиськом (Мандзюк Н.) і погодилась й надалі дружити з ним, та й з усіма дітьми, якщо вони будуть виконувати правила охайного поводження з книгою.

По закінченню вистави кожний бажаючий міг спробувати себе в ролі іграшкових героїв казок. Бібліотекар Кисляк Л. С. провела конкурс загадок та прислів’їв про книгу. Секретар сільської ради Климчук Г. О. нагородила акторів грамотами-подяками за активну участь в ляльковому театрі, а завідувач бібліотекою Середюк Г. П. вручила невеличкі подарунки та пригостила усіх присупніх смаколиками. В дарунок юним артистам також звучали гучні оплески та щирий дитячий сміх.
Відрадно те, що народний депутат Юрій Дерев’янко пообіцяв придбати для нашого театру набір лялькових персонажів. Отож ми наперед дякуємо пану Юрію, з нетерпінням чекаємо на подарунок, з оптимізмом дивимось у завтрашній день і ще не раз порадуємо наших юних читачів новими прем’єрами.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *