Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Освятили придбану квартиру матері загиблого бійця Анатолія Гаркавенка

  

  

13 квітня відбулося освячення придбаної оселі для матері загиблого Анатолія Гаркавенка. Двокімнатну квартиру, яка знаходиться в м. Надвірна по вул. Соборна освятив о. Андрій Будзак УГКЦ. Участь в заході взяли голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз та його заступник Богдан Зеленчук, голова районної ради Іван Гурмак та заступник голови районної ради Ігор Писклинець, начальник управління соціального захисту населення Ярослав Гундяк та бойові побратими. Житло для родини загиблого учасника АТО придбали за державні кошти.
Присутні висловили щиру вдячність матері загиблого воїна, за його глибокий патріотизм, відвагу, мужність. А також найщиріші побажання, щоб у новій оселі панував спокій, мир та злагода.
Ганна Гаркавенко, в свою чергу, подякувала всім, хто долучився до вирішення питання придбання житла. Окрім того, посадовці вручили матері загиблого бійця телевізор.
Життя Анатолія обірвалося в боях із терористами на сході України 30 січня 2016 року.
За особисту мужність і героїзм, проявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності нашої країни, Указом Президента герой був нагороджений орденом "За мужність" III ступеня посмертно.
 
  
 
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *