Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Практичне ознайомлення з підприємством учнів та безробітних шляхом проведення екскурсії

  

  
метою допомоги учням у формуванні свідомого професійного вибору,             безробітним — мотивації до пошуку роботи, 12 квітня Надвірнянським районним центром зайнятості було організовано та проведено професіографічну екскурсію на станцію технічного обслуговування машин. Станція технічного обслуговування машин,  власником СТО є Ткач Валерій Михайлович, займається ремонтом автомобілів та реалізацією запчастин, хімічних засобів до них.
Налагодження партнерських стосунків, пошук робочих місць для ефективного задоволення потреб роботодавців дає можливість людині підвищити свою конкурентоспроможність на ринку праці, адже професія — слюсар з ремонту автомобілів актуальна та потребувана на ринку праці.
Професіографічна екскурсія для учнів міжшкільного – навчально-виробничого комбінату стала цікавим наочним прикладом для десятикласників Молодківської ЗОШ І-ІІІ ступенів групи А-103, які навчаються за професією “водій автотранспортних засобів”.  Супроводжували випускників  психолог – профконсультант Любов Янко та методист з профконсультаційної роботи Тетяна Гнатюк.
Юрій Думчак — кваліфікований майстер СТО докладно пояснив та розповів учням та безробітним про специфіку проведення ремонтних робіт автомобілів, із сучасною комп'ютерною діагностикою, показав обладнання та інструменти, які використовуються. Працівник станції технічного обслуговування проінформував про наявність професійно-кваліфікаційного складу робітників на даному підприємстві: механіки по розвало-сходженні коліс, зварювальники ручного зварювання, механіки з ремонту ходових частин.  
Фахівець І – категорії з питань зайнятості населення відділу активної підтримки безробітних Ірина Гринишин представила школярів МНВК та наголосила на актуальності робітничих професій.
Фахівець І – категорії з питань зайнятості населення відділу активної підтримки безробітних Сергій Костів проінформував запрошених безробітних про можливість проходження навчання шляхом стажування за професіями слюсар з ремонту автомобілів.
Учні замислились над важливим кроком подальшого вибору  професії, безробітні — над своїм працевлаштуванням.
 
 
Відділ активної підтримки безробітних
Надвірнянського районного центру зайнятості

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *