Держенергоефективності та Олександрійська міська рада співпрацюватимуть у сфері енергоефективності
11 жовтня 2016 року Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, мер міста Олександрія Степан Цапюк та підписали Меморандум про співпрацю та взаємодію у сфері енергоефективності.
(more…)
Центральна виборча комісія оголосила на 18 грудня 2016-го вибори в 143 об’єднаних територіальних громадах.