Олексій Павленко: Українські аграрії налагодять прямі зв’язки з американськими інвесторами
У рамках візиту до США для участі у Першій інвестиційній конференції Україна – США Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко провів ряд зустрічей з представниками уряду Сполучених Штатів та представниками бізнесу.