Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Пам’яті Михайла Сливоцького

Сьогодні на 79 році життя відійшов у засвіти Михайло Юрійович Сливоцький – відомий співак та педагог, заслужений працівник культури України, заслужений діяч мистецтв України, професор Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету iмені Василя Стефаника, в минулому – декан музичного факультету ПНУ.

Михайло Сливоцький володів неповторним голосом – унікальним ультраліричним контртенором, але водночас мецохарактерним і народним, найвищим серед чоловічих голосів у національній естраді. Його виконавськiй манерi було притаманне глибоке проникнення у пiсенний твiр, тонке розумiння поетичної та музичної мови, м’який лiризм i щира задушевнiсть. Саме тому Михайло Сливоцький знаний у рідному краї та Україні як прикарпатський соловейко.

Був лауреатом та дипломантом багатьох конкурсiв аматорського мистецтва України, фестивалiв художньої творчості, обласної премiї iмені Мирослава Iрчана в галузi літератури i мистецтва, один iз органiзаторiв Всеукраїнського конкурсу хорової музики iмені Дениса Сiчинського, Всеукраїнського конкурсу молодих вокалістів імені Іри Маланюк, часто очолював журi міжнародних, обласних та мiських фестивалiв солiстiв-виконавцiв.

Михайло Сливоцький збагатив українську культуру, тож ми гордимося, що були його земляками. Його мистецький доробок, унікальний голос буде надбанням ще не одного покоління прикарпатців. А учні продовжать справу.

Сьогодні ж мистецька родина Прикарпаття сумує…

Поділяємо скорботу і висловлюємо рідним, близьким, колегам, друзям і поціновувачам таланту митця наші щирі співчуття. Нехай добрий, світлий спомин про Михайла Юрійовича назавжди залишиться у їхніх серцях, а Бог дасть сил пережити цю непоправну втрату.

Світла і вічна йому пам’ять.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *