Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Визначені переможці обласної премії імені Патріарха Володимира Романюка та Митрополита Андрея Шептицького

Сьогодні під керівництвом  заступника голови облдержадміністрації Богдана Футерка відбулося засідання обласної комісії з присудження премії імені Патріарха Володимира Романюка та Митрополита Андрея Шептицького в галузі духовної літератури, мистецтва та архітектури.

Важливо, що запроваджена така премія задля вшанування традицій високоморальних українців-духовників, продовження започаткованих ними звичаїв у сучасному сакральному, образотворчому мистецтві та у духовній літературі.

За підсумками таємного голосування у номінації «Духовне друковане слово» перемогли Володимир Качкан та Олег Качкан за книгу «Пастори  слова».

У номінації «Образотворче та сакральне мистецтво» – отець Євген Андрухів УГКЦ за комплекс мозаїчних ікон.

У номінації «Реставрація сакральних об’єктів» – художники-реставратори Ігор Пашанюк та Микола Бріський за настінні розписи першої половини 18 століття церкви Різдва Пресвітлої Богородиці ПЦУ села Криворівня Верховинської територіальної громади.

У номінації «Новостворені сакральні об’єкти» – релігійна громада храму Святителя Миколая ПЦУ міста Івано-Франківськ.

Додамо, що премія імені Патріарха Володимира Романюка та Митрополита Андрея Шептицького в галузі духовної літератури, мистецтва та архітектури – це найвища в області відзнака за вагомий внесок у розвиток літературного, образотворчого, народного мистецтва, архітектури і дизайну, яку щорічно присуджують обласна державна адміністрація та обласна рада.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *