Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Пасічнянська, Верховинська та Делятинська громади району отримали нові шкільні автобуси

21 шкільний автобус вдалося придбати за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету та співфінансування з обласного і місцевих бюджетів територіальних громад.

Про це повідомила голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Керівниця області зазначила, що на сьогодні 20 тисяч школярів Прикарпаття проживають за межею пішохідної доступності. Разом з тим 59 одиниць транспорту наші освітні заклади передали на потреби українського війська. Тому маємо подбати про довезення учнів.

“Цього разу транспорт отримають опорні заклади освіти та ті, що передали його для ЗСУ. Зокрема, шкільні автобуси поїдуть до: Болехівської, Верховинської, Ворохтянської, Галицької, Делятинської, Єзупільської, Зеленської, Косівської, Космацької, Лисецької, Обертинської, Рогатинської, Рожнівської, Солотвинської, Тисменицької, Угринівської, Яблунівської територіальних громад, – повідомила Світлана Онищук. – .

Спеціальні шкільні автобуси для підвезення дітей з особливими освітніми потребами придбали для Дубовецької, Пасічнянської, Снятинської та Тисменицької громад”.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *