Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Вітаємо ученицю із Надвірнянського ліцею “Престиж” – Вікторію Ковальчук, яка стала єдиною представницею Івано-Франківської області на Національному фіналі Міжнародної економічної олімпіади

1 липня 2023року у Києві пройшов Національний фінал Міжнародної економічної олімпіади.

Учасниками Національного етапу стали переможці 5 регіональних олімпіад (Північ, Південь, Захід, Схід і Центр), які відбулись 8-9 квітня 2023року.

Регіон “Захід” у себе включав Закарпатську, Чернівецьку, Івано-Франківську, Львівську, Тернопільську, Волинську, Рівненську та Хмельницьку області.

Проте за результатами регіонального етапу олімпіади тільки чотири західні області отримали право делегувати учнів на Національний етап: по три учні зі Львова та Хмельницького, два – із Рівного і одна учениця із Надвірнянського ліцею “Престиж” – Вікторія Ковальчук. Вікторія стала не тільки єдиною представницею Івано-Франківської області на Національному фіналі, але і єдиною випускницею 9 класу. Інші учасники закінчили 11 або 10 клас, а програма змагань для всіх була однаковою.

На національному етапі організатори (Bendukidze Free Market Center, Economic Fundamentals Initiative та Kyiv School of Economics при сприянні Міністерства освіти і науки) створили комфортні і безпечні умови для проведення олімпіади.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *