Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

ПАТ “Нафтохімік Прикарпаття” – 110 років
    6 вересня 2012 року в ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» відбулися урочисті збори з нагоди професійного свята – Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. На засідання з нагоди свята були запрошені перший заступник голови облдержадміністрації Василь Плавюк, голова райдержадміністрації Володимир Калічко, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, міський голова Зіновій Андрійович, які нагородили грамотами ОДА,  спільними грамотами РДА і районної ради, міської ради кращих працівників заводу:
І. Ільчишина, О. Шуліму, Л. Семенюк, А. Дереша, В. Дем’янчука, В. Боднара, О.Шиляєва, І. Юркевича, Ю. Голич, Я, Николайчука.
Голова правління ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» Олександр Шиляєв відзначив, що нагороджені багато років віддали заводу і є справжніми професіоналами своєї справи. Також повідомив що є домовленість про запуск заводу. Зараз на заводі працює 1280 осіб та приємно втішила присутніх новина про те, що всім працюючим буде виплачена премія, а також премії буде виплачена всім пенсіонерам заводу. Гості і артисти вітали зі 110-літтям заводу і бажали, щоб ще неодноразово відзначали ювілеї.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *