Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Перехід Прикарпаття у «жовту» зону епіднебезпеки не є підставою для припинення дотримання протиепідемічних заходів та послаблення темпів вакцинації

Про це йшлося сьогодні на щоденному брифінгу, який провели заступник голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко, заступник директора департаменту– начальник управління організації медичної допомоги населенню та медицини катастроф департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Дзьомбак та регіональний координатор з питань вакцинації Микола Стовбан.

Хоча триває спад захворюваності, проте за минулу добу із 166 виявлених хворих 135- госпіталізовано, а 15, нажаль, померли. В реанімації перебувають 109 наших краян, перебіг хвороби є тяжким. За словами фахівців, захворюваність на інфекційні хвороби протікає хвилеподібно, тому теперішній стан із деяким зменшенням кількості хворих необхідно медичним установам використати для підготовки до наступної хвилі, а громадянам – для вакцинації. Доведено, що тільки повна імунізація захищає від небезпечних інфекційних хвороб.

Людмила Сірко вчергове роз’яснила положення карантинних обмежень, які вступили в дію з шостого грудня, акцентувавши увагу на відповідальності бізнесу при організації роботи, та розширення кола осіб, які підлягають обов’язковій вакцинації.

Зазначимо, що станом на 8 грудня в області повний курс імунізації отримали 23,5% населення. Для отримання другої дози є всі необхідні вакцини, тому учасники брифінгу закликали громадян вибирати вакцину. яка їм підходить, і вакцинуватися.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *