Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Володимир Пасько привітав представників органів місцевого самоврядування з професійним святом

Надвірна відзначає День місцевого самоврядування. З цієї нагоди 7 грудня відбулися урочисті збори Надвірнянської територіальної громади. У великій сесійній залі районної ради зібралися керівництво району та міста, працівники міської ради, представники депутатського корпусу.

До усіх присутніх із вітальним словом звернувся голова Надвірнянської РДА Володимир Пасько, голова районної ради Олександр Кеніз та міський голова Зіновій Андрійович.
«Сьогодні працювати в органах місцевого самоврядування дійсно не просто, адже впроваджується велика кількість реформ. При цьому на органи місцевого самоврядування передається величезна кількість функцій. Таким чином вони беруть на себе відповідальність за свою територію, громаду, благоустрій і за управління територією в цілому. Висловолюю щиру подяку всім депутатам за ті зміни та програми, які вони приймають. Від імені районної державної адміністрації та від себе особисто хочу побажати всім Вам бути лідерами у своїй громаді, міцного здоров’я та Божого благословення»,- зазначив Володимир Пасько.
В ході урочистостей почесними грамотами міської ради нагороджено найдостойніших представників органів місцевого самоврядування, керівників та працівників комунальних закладів. Окрім того, привітати присутніх з професійним святом завітали молоді вокалісти краю – Наталя Мандзюк та Микола Ровенко.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *