Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Перші прикарпатські Invictus Games – зібрали кілька десятків наших захисників

Захід зібрав десятки захисників, котрі отримали порання під час проведення бойових дій.

Мета змагань, кажуть організатори, – підтримати військовослужбовців та ветеранів на шляху до фізичного відновлення, психологічної реабілітації та соціальної інтеграції, формуючи позитивний світогляд та мотивуючи до занять спортом та особистого зростання.

На переконання голови обласної державної адміністрації – начальниці обласної військової адміністрації Світлани Онищук, сьогодні надзвичайно важливо та необхідно підтримувати ветеранів війни. Тому такі змагання, на її думку, є на часі та повинні стати традиційними.

«Сьогодні нам потрібно об’єднувати ветеранів, якомога більше комунікувати з ними. Саме задля цього в обласній державній адміністрації утворено профільне управління, яке займатиметься розвитком ветеранської політики, – розповіла Світлана Онищук. – Маємо на меті розробити комплексну програму працевлаштування ветеранів війни. Тож, координуємо зусилля обласної влади, центру зайнятості, релокованого бізнесу, щоб створити нові робочі місця для захисників, котрі повертаються з війни».

За особисту мужність, виявлену під час оборони держави, Світлана Онищук вручила медаль «За заслуги перед Прикарпаттям» Олегу Івахнюку – бійцю, волонтеру з Калущини, котрий отримав поранення у липні 2014 року під час проведення Антитерористичної операції на Сході України.

Зазначимо, що учасники мали змогу позмагатися у таких адаптивних видах спорту:

дартс
теніс настільний
жим штанги лежачи
піднімання гирі
баскетбол (кидки м’яча в корзину)
біг 50 м.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *