Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Петро Хмельовський: Важливо комплексно підходити до процесу відновлення країни, відбудовувати інфраструктуру, відновлювати людський капітал, залучати інвестиції та реалізовувати проєкти

Начальник Надвірнянської районної військової адміністрації Петро Хмельовський взяв участь у Всеукраїнській навчально-практичній конференції «Ініціативи задля відновлення та розвитку: регіональний та місцеві аспекти».

Серед учасників заходу – заступник Керівника Офісу Президента України Олексій Кулеба, керівник Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України В’ячеслав Негода та міністр соціальної політики України Оксана Жолнович, А також у навчально-практичній конференції участь взяли члени Регіональних офісів міжнародного співробітництва, дипломатичних установ, міжнародних агенцій та організацій, організацій громадянського суспільства, асоціацій органів влади.

“Війна – це велика біда і вона має значний вплив, але наразі бізнес відновлюється. І за результатами 2022, 2023 років наша група повністю відновила свою потужність. Ми виконали основне завдання – зберегли людей і робочі місця, підтримали тих, хто пішов воювати. Дуже важливо, що ми їх очікуємо і зберігаємо робочі місця за ними. Я думаю, що виклики сьогодення роблять Україну сильнішою”, – наголосив Анатолій Чумичкін.
За його словами, Прикарпаття має дуже великий потенціал. Комунікація та координація, яка була під час даного форуму, є надзвичайно важливою для бізнесу, роботодавців, тому що в області є індустріальний потенціал.

«Важливо комплексно підходити до процесу відновлення країни, відбудовувати інфраструктуру, відновлювати людський капітал, залучати інвестиції та реалізовувати проєкти», – зауважив на конференції Петро Хмельовський .

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *