Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук: Налагодивши ефективну комунікацію та співпрацю з міжнародними партнерами, ми сприятимемо розвитку Прикарпаття

Сьогодні на Івано-Франківщині за ініціативи голови обласної державної адміністрації – начальниці обласної військової адміністрації Світлани Онищук відбувся міжнародний форум “Івано-Франківська область – надійний партнер”.

У заході взяли участь понад 150 гостей, – а це консули та посли країн-партнерів України, а саме Чехії, Румунії, Польщі, представники благодійних та донорських організацій, які підтримують область у такий непростий час та допомагають впоратись з викликами сьогодення. До участі у форумі долучилася бізнес-спільнота та роботодавці, котрі представили власні успішні інвестиційні кейси. Серед запрошених і голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

На переконання керівниці області, такі заходи допомагають налагодженню співпраці з міжнародними партнерами, що у підсумку сприяє розвитку області.

“Налагодивши ефективну комунікацію та співпрацю з міжнародними партнерами, ми сприятимемо розвитку Прикарпаття”, – зазначила Світлана Онищук.

Варто додати, що метою заходу стала презентація іноземним партнерам інвестиційної привабливості Прикарпаття, пошук партнерів задля розвитку бізнесу, освітньої, соціальної та медичної сфер; можливість втілення нових соціальних проєктів, зокрема, будівництва соціального житла, будинків сімейного типу, де зможуть проживати діти, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Також йшлося про пошук однодумців та партнерів, які готові допомогти зі створенням великого реабілітаційного центру для відновлення дітей війни з усієї України.

Окремо обговорили проблеми релокованого бізнесу та шляхи їх вирішення, а ще йшлося про розвиток туризму та крафтового виробництва.

Учасники дійства наголошували, що зараз державі, й Прикарпаттю зокрема, потрібна надійна підтримка світу, іноземних партнерів.

Світлана Онищук подякувала іноземним гостям за те, що поруч у такий складний час і долучаються до реалізації різноманітних ініціатив, які найперше стосуються добробуту людей.

“Спільно нам вдалося зробити вже дуже багато, зокрема, відкрити паліативні та реабілітаційні відділення у медзакладах області, забезпечити їх сучасним обладнанням, яке допомагає надавати більш якісну допомогу та рятує життя дорослих і дітей, – зазначила очільниця Прикарпаття. – Сподіваємось й надалі на тісну співпрацю з міжнародними фундаціями у соціальній, медичній та освітній сферах”.

Світлана Онищук наголосила, що область є надійним партнером для бізнесу, який готовий сприяти його розвиткові та підтримувати підприємництво, що працює на території Івано-Франківщини.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *