Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Під час командно-штабних навчань проведено перевірку готовності до дій обласної мобільної оперативної групи реагування

Командно-штабні навчання служб цивільного захисту області, що розпочалися вчора, мають на меті визначення стану готовності територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту Івано-Франківської області у разі загрози і виникнення надзвичайної ситуації у мирний час та в особливий період.

Одним з етапів навчання стала перевірка готовності до дій обласної мобільної  оперативної групи реагування та підрозділів регіональних спеціалізованих служб цивільного захисту.

Так, за легендою навчання, сталося аварійне припинення електропостачання до котельні в м. Івано-Франківську по вулиці Федьковича, 91, яка забезпечує теплом мікрорайон Пасічна. В зону умовної ситуації потрапили обласна клінічна лікарня, Перша українська гімназія і чотири багатоповерхових житлових будинки. Були здійснені евакуаційні заходи щодо відселення мешканців житлового масиву та хворих з обласної клінічної лікарні у безпечне місце.

Усіма відповідними службами були здійснені ефективні практичні дії щодо аварійно-відновлювальних робіт та забезпечення теплом постраждалих об’єктів. Кожна із задіяних служб виконувала завдання в межах покладених функцій.

Після проведення заходів комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій були підбиті підсумки роботи задіяних служб і відомств.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *