Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Про розвиток місцевого самоврядування в контексті реформ дискутували в Івано-Франківську

У рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) з ініціативи Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України відбулося засідання регіональної платформи «Розвиток місцевого самоврядування в контексті реформ. Особливості формування бюджету на 2018 рік».

У заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Богдан Кобилянський, народний депутат України Юрій Соловей, міські, селищні та сільські голови, очільники ОТГ, аналітик Асоціації міст України Ігор Онищук.

Виконавчий директор ІФ РВ АМУ Юрій Стефанчук у вітальному слові наголосив, що від того як розвиватиметься місцеве самоврядування в частині делегованих повноважень, залежатиме життя у тому чи іншому населеному пункті. Реформа децентралізації загалом дає позитивну динаміку росту фінансово-економічної привабливості сіл, селищ і міст. «Усі секторальні реформи, які впроваджують у країні, неможливо втілити в життя без самодостатнього місцевого самоврядування. Процес децентралізації передбачає делегування повноважень держави на місця. Тому потрібно будувати нову співпрацю на державному та обласному рівні із громадами», – підкреслив Юрій Стефанчук.

Про добровільне приєднання територіальних громад до міст обласного значення розповіла регіональний консультант з юридичних питань (проект «ПУЛЬС», який впроваджує Асоціація міст України за підтримки USAID) Марія Баран.
  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *