Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Під час засідання члени комісії розглянули надзвичайну ситуацію в селі Стримба прорив нафтопроводу та пожежу

У Надвірнянській районній  військовій адміністрації провели засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС). Відбулося воно під головуванням начальника Надвірнянської РВА Петра Хмельовського.

На порядок денний було винесене одне питання про подію, яка сталася 30 вересня 2023 року у селі Стримба прорив нафтопроводу та пожежа, внаслідок чого постраждало девʼятеро осіб, з них пʼятеро госпіталізовані. Двоє дітей у важкому стані.

Дано доручення правоохоронним органам встановити причини трагедії. Також йшлося про надання допомоги постраждалим сім’ям.

Підприємство, на балансі якого перебувають трубопроводи, зголосилися надати фінансову підтримку родинам на лікування.

Тим часом профільні служби відстежують стан води у річках на вміст нафтопродуктів. В лабораторії моніторингу вод Західного регіону Дністровського БУВР досліджено пробу води на вміст нафтопродуктів з річки Стримба. Встановлено, що їхня концентрація у 25,7 перевищує встановлені гігієнічні нормативи щодо задоволення питних, господарсько-побутових потреб населення. Служби й надалі проводитимуть моніторинг води, допоки показники не відповідатимуть нормі.

Також, відібрано зразки води у річці Стримба у селах Хом’яківка і Липівка, а також у річці Ворона у м. Тисмениці. Проводяться лабораторні дослідження. Проведено дослідження стану атмосферного повітря.

Начальник РВА зазначив, що найближчим часом буде знову скликано комісію ТЕБ і НС щодо встановлення та офіційного озвучення причин.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *