Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Продовжується реалізація експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для забезпечення ефективного споживання електричної енергії

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10 січня 2023 р. № 25 «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для забезпечення ефективного споживання електричної енергії в Україні» реалізовується експериментальний проект метою якого є забезпечення заміни побутових ламп розжарювання на світлодіодні лампи для економії споживання електричної енергії та відповідного зменшення навантаження на енергетичну систему України, яка постраждала внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

В рамках експериментального проекту замінити лампи розжарювання на нові енергоощадні зможуть заклади соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури і спорту (комунальної форми власності), суб’єкти надання послуг з управління багатоквартирним будинком, ОСББ та інші.

Ці юридичні особи можуть обміняти:

– по 3 лампи на 10 кв. метрів приміщень закладів соцзахисту населення, читальних залів, книгосховищ та архівосховищ бібліотек і архівів, закладів культури, житлового фонду управителя багатоквартирного будинку, ОСББ;

– по 2 лампи на 10 кв. метрів для місць загального користування закладів соцзахисту населення, фізичної культури і спорту, управителя багатоквартирного будинку, ОСББ;

Для обміну ламп необхідно буде попередньо відправити запит на потребу отримання LED-ламп через портал Дія. Для цього потрібно:

  • авторизуватися на порталі Дія за допомогою КЕП юридичної особи;
  • перевірити інформацію щодо підприємства;
  • перейти у розділ – Послуги та вибрати Обмін лампочок і почати заповнення запиту на потребу;
  • вказати площу в калькуляторі, щоб побачити ліміт і в рамках ліміту вибрати кількість і типи ламп;
  • поставити відмітку про згоду здачі такої самої кількості ламп розжарювання;
  • вказати місцезнаходження організації;
  • перевірити та підтвердити дані, щодо сформованого запиту;
  • підписати запит на потребу КЕПом юридичної особи.

Після подання заявки, протягом тижня представники Укрпошти зв’яжуться за вказаним номером телефона та нададуть подальші інструкції для отримання енергоощадних ламп.

Важливо!

Юридична особа (отримувач енергоощадних ламп в рамках експериментального проекту) зобов’язана забезпечити передачу ламп розжарювання у кількості, що дорівнює кількості заявлених на отримання енергоощадних ламп.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *