Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

План заходів з реалізації державної політики щодо розроблення, упровадження та функціонування систем управління якістю, екологічного управління та інших систем управління

Мінекономрозвитку оприлюднило на своєму офіційному веб-сайті проект розпорядження Кабінету Міністрів України “Про затвердження Плану заходів з реалізації державної політики щодо розроблення, упровадження та функціонування систем управління якістю, екологічного управління та інших систем управління. (далі – План)


Основною метою прийняття акта є підвищення якості вітчизняної продукції (товарів, робіт, послуг), її конкурентоспроможності та експортних можливостей вітчизняних підприємств, установ і організацій.
Наразі в Україні спостерігається низький рівень впровадження систем управління якістю, безпечністю харчових продуктів, екологічного керування та інших систем (далі – систем управління), які за своїм призначенням є запобіжними механізмами випуску неякісної та небезпечної продукції у порівнянні з країнами – членами ЄС. 
Впровадження та сертифікація систем управління відповідно до національних (міжнародних) стандартів у першу чергу дозволить підвищити конкурентоспроможність продукції вітчизняних виробників. 
План містить заходи щодо нормативно-правового, організаційного забезпечення, підготовки та підвищення кваліфікації кадрів, а також інформаційної підтримки та пропагування систем управління.
Прийняття і реалізація цього розпорядження Кабінету Міністрів України сприятиме:
– створенню необхідних правових, економічних та організаційних умов для виробництва якісної та конкурентоспроможної вітчизняної продукції (товарів, – робіт, послуг), а також харчових продуктів і продовольчої сировини; 
– прискоренню впровадження та сертифікації на вітчизняних підприємствах, установах і організаціях систем управління відповідно до національних (міжнародних) стандартів;

– підвищенню експортоспроможності вітчизняних підприємств (установ, організацій) та розширенню експортних ринків української продукції.

 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *