Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Чергова поїздка БО “Надвірнянський фонд сприяння армії” в зону АТО

19-21 грудня 2014 року відбулася чергова поїздка БО“Надвірнянський фонд сприяння армії в зону АТО. Був задіяний автобус “Спринтер”( водій – Петро Зеленевич ). Вантаж надали – громади с.Камінна, с.Пнів, м.Надвірної, трудові колективи відділу освіти, Львівгазвидобування, НГВУ та Нафтохіміка, це – буржуйки, матраси, одіяла, одяг, продукти, “Надвірнянський фонд оборони”( Богдан Вінтоняк ) – бензопилу. Учні Переріслянської школи зібрали 6340 грн., за котрі було придбано взуття та військовий одяг. Школа Середнього Майдану надала 1500 грн., Надвірнянський ліцей – 1000 грн., громада с.Черник – 800 грн. на придбання пального. Частину пального надав власник транспорту та військові. В школу-інтернат м.Краматорськ передали вантаж від Надвірнянського ліцею. Крім того допомогли Василю Будзаку доставити позашляховик воякам АТО. Частину вантажу передали для доставки у війська волонтерській групі з Битькова ( Василь Павлик ).
В процесі поїздки відвідали вояків 80, 44, 128 бригад, в яких воює багато наших земляків і котрі передають усім вітання та подяку.
Потреби військ – спальні мішки, уніформа, дощовики, шкарпетки, білизна, миючі засоби, ізоляційні матеріали, акумулятори та батарейки, одноразовий посуд. Прошу звертатись за тел. 050-707-45-46 або 096-433-18-34.
 
Голова   БО“Надвірнянський фонд сприяння армії”                                   Віталій Котляров 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *