Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В рамках Всеукраїнської декади зайнятості : «Ми працюємо для людей!»

З метою популяризації послуг та покращення іміджу державної служби зайнятості, а також з нагоди 24-ої річниці з дня її утворення Надвірнянськи  районним  центром зайнятості було проведено ряд ефективних заходів для школярів та безробітних.

З метою популяризації послуг та покращення іміджу державної служби зайнятості, а також з нагоди 24-ої річниці з дня її утворення Надвірнянськи  районним  центром зайнятості було проведено ряд ефективних заходів для школярів та безробітних.
Так 11 грудня 2014 року районний центр зайнятості організував та провів масовий захід для учнів району – День відкритих дверей Надвірнянського ПТУ №11.  Отримання детальної та вичерпної інформації про сам навчальний заклад, умови вступу, навчання та проживання, про професії та спеціальності, за якими готують майбутніх фахівців, можливостями працевлаштування після закінчення навчального закладу. Всі відвідувачі дізналися про професії, за якими здійснюється підготовка у навчальному закладі.
Вступним словом до всіх присутніх звернулась заступник директора з навчально-виховної роботи Наталія Бережна, яка розповіла про історію створення професійно-технічного училища, професіями, за якими навчають викладачі, конкурентоспроможність їх на сучасному ринку праці. Фахівець Уляна Півторанюк, підвівши підсумок заходу наголосила над актуальністю робітничих професій за якими здійснює підготовку даний навчальний заклад.
У системі заходів сприяння самозайнятості безробітних велику увагу приділяється проведенню семінарів з орієнтації безробітних на підприємницьку діяльність. З цією метою 15 грудня  був проведений День відкритих дверей з підприємницької діяльності.
 На даний захід був запрошений директор Володимир Петрішак. Розпочала захід Зоряна Станіщук – заступник начальника відділу надання соціальних послуг яка проінформувала про можливость сприяння служби зайнятості в організації підприємницької діяльності. Директор центру зайнятості зазначив, що для створення власної справи потрібно вивчити ринок потреб споживачів, врахувати можливі ризики, які можуть вплинути на економічний результат обраної підприємницької діяльності, а для бажаючих створити власну справу, служба зайнятості направляє на навчання в Івано-Франківський ЦПТО за напрямком “Основи підприємництва”.
Цікавим був виступ колишнього безробітного, а сьогодні вже успішного підприємця Віталія Микитюка, який розповів про кроки відкриття власногобізнесу та допомоги йому служби зайнятості. Багато цікавого та корисного почули безробітні, які бажають відкрити власну справу, та приватні підприємціз числа колишніх безробітних. які поділилися з присутніми думками щодо розвитку підприємницької діяльності в регіоні. зокрема, на Надвірнянщині. Вони упевнені, що за приватним бізнесом – перспектива.  «Підприємництво дає змогу відчути себе повноправним господарем своєї долі”, – зробили висновок присутні.  В результаті проведеного заходу, троє осіб з числа безробітних виявили бажання започаткувати власну справу після проходження курсу навчання з організації малого бізнесу.
         16 грудня 2014 року відбувся День відкритих дверей центру зайнятості для школярів Надвірнянського району. Під час зустрічі,  спеціаліст Наталія Андрійович, розповіла учням про актуальні професії на ринку праці регіону, типові помилки, яких найчастіше припускаються молоді люди при виборі майбутнього фахового шляху. Школярі мали можливість пройти тестування на схильність до майбутнього виду діяльності та нахилів до певної професії. Наприкінці тестування учні отримали висновок про психологічні характеристики та відповідні їм професійні нахили, завдяки яким кожен з них зміг дізнатися про себе дещо нове, краще зорієнтуватися в розмаїтті спеціальностей та визначитись з майбутньою професією.  
           Запрошені на захід учні зрозуміли та усвідомили, що навчання, вміння працювати над собою, віра в свої сили та здібності – допоможе обрати той шлях, який сприятиме реалізації себе з найкращого боку. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *