Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Робочий візит керівництва РДА

          Голова райдержадміністрації Михайло Іваночко, керівник апарату Микола Кравчук та начальник відділу будівництва райдержадміністрації Василь Зубко з робочим візитом побували в селі Назавизів. Сільський голова Гаврилюк Володимир Львович повідомив, що виділено кошти субвенцій з бюджету сільської ради до відділу освіти райдержадміністрації і відділу будівництва райдержадміністрації в сумі 20 і 500 тис. грн. За вказані кошти до комп’ютерного класу Назавизівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів закуплено 6 комп’ютерів, на другу, недобудовану  частину школи встановлено металопластикові вікна, проведено мурування окремих ділянок зовнішніх стін, зроблено посилення цегляних простінків та перекриття на суму 376646 грн. – це дасть змогу убезпечити школу від руйнування та продовжити дальше введення об’єкту в експлуатацію.

   

     

Також керівники райдержадміністрації взяли участь у відкритті меморіальної дошки загиблому в Афганській війні Йосипенку Тарасу Ярославовичу, яку встановлено  на його рідному навчальному закладі – Назавизівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.
З цієї нагоди на шкільному подвір’ї зібралися однокласники Тараса Йосипенка, воїни-афганці, учні та вчителі, сільський голова, односельчани.
         Чин освячення пам’ятного знака здійснив парох УГКЦ села Назавизова отець Роман Іванків.

      «Наш святий обов’язок – пам’ятати воїнів, які не повернулися зі страшної війни, шанувати тих, хто поряд з нами. Пам’ять вічна. І поки ми пам’ятатимемо, доти і житимуть наші герої. Адже герої не вмирають», – наголосив воїн- афганець Олег Кушнір.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *