Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Платниками єдиного податку Надвірнянщини сплачено 4197,66 тис.грн.

Станом на 01.09.2013р на обліку в ДПІ у Надвірнянському районі ГУ Міндоходів у Івано-Франківській області рахується 1690  фізичних осіб – підприємців платників єдиного податку та 241 юридична особа. За період січень-серпень 2013 року суб’єкти господарювання – юридичні та фізичні особи, які працюють на спрощеній системі оподаткування сплатили 4197,66 тис. гривень єдиного податку. Це  на 25,1 відсоток більше, ніж  за відповідний період минулого року.

Позитивна динаміка росту бюджетних надходжень відбувається завдяки  спрощенню умов ведення бізнесу для фізичних осіб-підприємців, зокрема, їх розподіл на групи.

         Такий підхід надає можливість значній кількості підприємців працювати за впровадженою моделлю. Працівниками ДПІ у Надвірнянському районі проводиться  робота по створенню  комфортних умов для платників податків  при наданні їм адміністративних та інформаційних послуг.

Створення комфортних умов для бізнесу спонукатиме платників відповідально виконувати свої зобов’язання перед державою зі сплати податків.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *