Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

ДПІ в Надвірнянському районі інформує

Майже 2.6 тисяч платників єдиного соціального внеску Надвірнянщини користуватимуться новими рахунками
 

Майже 2.6 тисяч платників єдиного соціального внеску Надвірнянщини користуватимуться новими рахунками
 
Зазначене стосується 2.2 тисяч фізичних осіб та близько 0.4тисячі юридичнихосіб Надвірнянського району. З повним переліком нових рахунків для зарахування єдиного внеску можна ознайомитись на веб-порталі Міндоходів у розділі „Реєстри”http://minrd.gov.ua/dovidniki–reestri–perelik/reestri/111543.html.
 Зауважимо, що нові рахунки відкрило в органах Державної казначейської служби Міністерство доходів і зборів України  з метою реалізації норм Закону України від 04.07.2013 року „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи”. Утім, поки що ці відкриті рахунки заблоковані. Про введення їх в дію буде повідомлено додатково.
Протягом вересня, всі процедури щодо прийняття та оброблення звіту про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та обліку сплати страхових коштів у картках особових рахунків платників здійснює Пенсійний фонд.
 Наразі радимо усім платникам єдиного соціального внеску для остаточного вирішення усіх питань щодо рахунків, на які буде перераховуватися єдиний внесок, звертатися до Центру обслуговування платників або інформацію можна отримати за телефоном  2-52-66.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *