Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Подарунки від Святого Миколая дітям з прийомної сім’ї.

         На виконання соціальних ініціатив Президента України щодо захисту прав дитини  представники райдержадміністрації: помічник голови РДА Богдана Ковалюк, заступник керівника апарату – начальник інформаційно-аналітичного відділу апарату РДА Тарас Дем’янчук, в.о. начальника служби у справах дітей РДА Тетяна Вадюк побували в с. Пнів Надвірнянського району в прийомній  сім’ї Богдана та Ганни Косміраків, в якій проживає дитина-сирота Неля Іванова. Гості привітали сім'ю з наступаючим святом Миколая та передали подарунки від голови райдержадміністрації. В прийомній сім’ї Космірака  створені належні умови для проживання, виховання, всебічного розвитку молодої особи, здобуття повної освіти та необхідної підготовки до самостійного життя та праці.

         Прийомна сім’я створена 2004 року, в якій проживає дитина – сирота 9років. В сім’ї  Косміраків добре налагоджені стосунки між дитиною та прийомними батьками, а також присутній спокій та злагода у родині і гарне ставлення членів сім’ї одне до одного. Прийомні батьки матеріально забезпечені, можуть реалізувати життєві потреби Нелі, яка, до речі навчається в Надвірнянському коледжі.На даний час Неля виховує маленьку донечку Настю, яка кличе прийомних батьків мами дідусем і бабусею.

       Прийомні батьки охоче ідуть на контакт з працівниками служби у справах дітей та працівником районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,виконують всі надані рекомендації щодо належного виховання їх вихованки.Це одна дружна сім’я.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *