Подарунки від Святого Миколая дітям з прийомної сім’ї.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/12/%D0%A1%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%BE-%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%8F-039.jpg)
На виконання соціальних ініціатив Президента України щодо захисту прав дитини представники райдержадміністрації: помічник голови РДА Богдана Ковалюк, заступник керівника апарату – начальник інформаційно-аналітичного відділу апарату РДА Тарас Дем’янчук, в.о. начальника служби у справах дітей РДА Тетяна Вадюк побували в с. Пнів Надвірнянського району в прийомній сім’ї Богдана та Ганни Косміраків, в якій проживає дитина-сирота Неля Іванова. Гості привітали сім'ю з наступаючим святом Миколая та передали подарунки від голови райдержадміністрації. В прийомній сім’ї Космірака створені належні умови для проживання, виховання, всебічного розвитку молодої особи, здобуття повної освіти та необхідної підготовки до самостійного життя та праці.
Прийомна сім’я створена 2004 року, в якій проживає дитина – сирота 9років. В сім’ї Косміраків добре налагоджені стосунки між дитиною та прийомними батьками, а також присутній спокій та злагода у родині і гарне ставлення членів сім’ї одне до одного. Прийомні батьки матеріально забезпечені, можуть реалізувати життєві потреби Нелі, яка, до речі навчається в Надвірнянському коледжі.На даний час Неля виховує маленьку донечку Настю, яка кличе прийомних батьків мами дідусем і бабусею.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/12/%D0%A1%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%BE-%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%8F-039.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/12/%D0%A1%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%BE-%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%8F-037.jpg)
Прийомні батьки охоче ідуть на контакт з працівниками служби у справах дітей та працівником районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,виконують всі надані рекомендації щодо належного виховання їх вихованки.Це одна дружна сім’я.
0 Коментарі