Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Засідання конкурсної комісії з перевезення пасажирів.

 17 грудня 2013р. в райдержадміністрації  відбувся  конкурс на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району. Конкурс проводила конкурсна комісія на чолі з заступником голови райдержадміністрації, головою комітету  з проведення конкурсів Степаном Іроденком, за присутності  керівника ДП «Івано- Франківськавтотранссервіс» – Романа  Гавриляка, завідувача сектору розвитку інфраструктури управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Михайлом Угринюком,  представників установ і організацій району та громадських організацій.

       На початку засідання конкурсна комісія до складу якої входять представники громадських організацій, контролюючих органів і органів виконавчої влади, відкрила конверти з пропозиціями учасників конкурсу, які претендували на перемогу в закритих торгах по 3об’єктах за маршрутамиНадвірна – Парище 1, Надвірна – Чорні Ослави 2,  Надвірна – Пнів 3.Пропозиційта пакет документівза  маршрутом Надвірна – Парище 1  до конкурсної комісії не надійшло.
       За результатами розгляду пропозицій учасників торгів та результатами голосування конкурсний комітет вирішив визнати пасажирських перевізників наприміських автобусних  маршрутах загального користування: 
 
       Також конкурсна комісія  взяла до уваги скарги, які надходили на автоперевізників,  та врахували пасажиропотік та стан доріг на відповідних маршрутах. 
 
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *