Засідання конкурсної комісії з перевезення пасажирів.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/12/%D0%A1%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%BE-%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%8F-0091.jpg)
17 грудня 2013р. в райдержадміністрації відбувся конкурс на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району. Конкурс проводила конкурсна комісія на чолі з заступником голови райдержадміністрації, головою комітету з проведення конкурсів Степаном Іроденком, за присутності керівника ДП «Івано- Франківськавтотранссервіс» – Романа Гавриляка, завідувача сектору розвитку інфраструктури управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Михайлом Угринюком, представників установ і організацій району та громадських організацій.
На початку засідання конкурсна комісія до складу якої входять представники громадських організацій, контролюючих органів і органів виконавчої влади, відкрила конверти з пропозиціями учасників конкурсу, які претендували на перемогу в закритих торгах по 3об’єктах за маршрутамиНадвірна – Парище 1, Надвірна – Чорні Ослави 2, Надвірна – Пнів 3.Пропозиційта пакет документівза маршрутом Надвірна – Парище 1 до конкурсної комісії не надійшло.
За результатами розгляду пропозицій учасників торгів та результатами голосування конкурсний комітет вирішив визнати пасажирських перевізників наприміських автобусних маршрутах загального користування:
Також конкурсна комісія взяла до уваги скарги, які надходили на автоперевізників, та врахували пасажиропотік та стан доріг на відповідних маршрутах.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/12/%D0%A1%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%BE-%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%8F-0091.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/12/%D0%A1%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%BE-%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%8F-011.jpg)
За результатами розгляду пропозицій учасників торгів та результатами голосування конкурсний комітет вирішив визнати пасажирських перевізників наприміських автобусних маршрутах загального користування:
Також конкурсна комісія взяла до уваги скарги, які надходили на автоперевізників, та врахували пасажиропотік та стан доріг на відповідних маршрутах.
0 Коментарі