Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Поліпшенню ситуації на ринку праці в сільській місцевості має сприяти розвиток малого і середнього бізнесу

       04 серпня 2014 року для безробітних Надвірнянського районного центру зайнятості була розкрита тематика семінару “Ефективне ведення сільського господарства”. Актуальність даного заходу полягала в ознайомленні учасників заходу зі спектром послуг для різних категорій населення, орієнтації мешканців сіл на заняття підприємницькою діяльністю та спрямуванні на започаткування власної справи за видами сільськогосподарської діяльності, можливості створення об’єднань,   спільних фермерських господарств, тощо.
“Сільське безробіття – явище набагато небезпечніше за міське, адже селянин тримає домашнє господарство, яке потребує постійного догляду, і землю. Прибутки сільського жителя від особистого підсобного господарства стали для нього основними” -розпочала профконсультаційний семінар головний спеціаліст віддіу надання соціальних послуг Уляна Півторанюк.
“Як же бути з працевлаштуванням у сільській місцевості?” – запитала одна з учасниць заходу. На ці таі нші питання були чітко сформульовані відповіді, одна з яких були: освітньо-кваліфікаційний рівень людини, стаж її трудової діяльності, та бажання відкриття власної справи. Безробітним було донесено до відома інформацію про курси навчання, перенавчання, зокрема про надання ваучерів особам.
Семінар був проведений в інтерактивній формі, “жива бесіда” з людьми та спілкування  принесло всім моральне задоволення, атмосфера взаєморозуміння між фахівцем та безробітними посприяла впевності у власних силах.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *